Spray-Kon Клей контактний B707, аерозоль, 600мл.

Артикул: B707
Знятий з виробництва
Опис

Контактний клей SPRAY-CON B707:
SPRAY-CON B707 є універсальним контактним клеєм. Він призначений для склеювання різних матеріалів: HPL-ламінатів, тканин, поролону, оббивочних матеріалів для м'яких меблів та салонів автомобілів, скловолокна, пластмас, кірку, металів та інших. Після полімеризації утворює водонепроникний шов, що витримує температуру до +90град. 
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Колір: безбарвний
Сухий залишок: близько 32%
Питома вага: 0,66 - 0,70 г/смі
Розчинник: дихлорметан (легкозаймистий)

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Склеювані поверхні повинні бути сухими і очищеними від бруду, жиру, масла та інших забруднень. Клей наносити на обидві склеювані поверхні. Рівномірно розпилити клей, так щоб покрити 80 - 100% поверхонь. Унікати нанесення зайвого клею. Зачекати 2-5 хвилин для випаровування розчинника. Точно сполучати поверхні. Клей схоплює миттєво! У разі склеювання пористих поверхонь, рекомендується нанести другий шар клею. Для забезпечення максимально міцного з'єднання єднання після суміщення склеюваних частин їх необхідно рівномірно і ретельно стиснути по всій поверхні. Повної міцності клейове з'єднання єднання досягає через 24 години. Зверніть увагу, щоб досягнути доброго клейового з'єднання єднання, температура клею і поверхонь повинна бути не меншою ніж +16°С. Працювати в добре провітрюваному приміщенні.
ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ НАНЕСЕННЯ КЛЕЮ SPRAY-CON B707:
 підвищена продуктивність
 швидке нанесення
 мінімізація відходів
 висока точність розпилення клею, без розбризкування (регулювання ширини смуги розпилення)
 для роботи не потребує додаткового обладнання та інструментів (економити експлуатаційні витрати)
 скорочує час підготовки робочого місця та його наступного очищення
 повністю мобільна, що значно полегшує роботи в складних умовах.

ЗБЕРІГАННЯ: низькі температури не пошкоджують продукт, однак перед використанням клей повинен досягти кімнатної температури. Клей вогненебезпечний, зберігати подалі від джерел вогню. Термін зберігання 1 рік.
УПАКОВКА: аерозольні балони 600 мл

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід