Кутові системи
Знайдено: 1 - 29 серед 29 товарівДля чого потрібні кутові системи?
Часто при проектуванні кухні виникають ситуації коли кухня "Г" чи "П"- подібного планування і виникає потреба задіяти так звану "мертву зону" кутової тумби.
Якщо ще й досі виймаєте весь посуд з кутової тумби коли потрібно вийняти лише один предмет з дальнього кутка тоді ви просто не бережете своїх зусиль та часу на цю рутинну
роботу, адже цьому потрібно сказати «Досить» і купити кутовий механізм про який піде мова далі.
На сьогоднішній день існує безліч систем, які вирішують проблеми доступу в "мертві зони" кутових тумб, котрі поділяються на кілька основних:
Механізми часткового висування | Кутові механізми повного висування |
Системи типу "Ле-Манс" (висувні-поворотні) |
Обертові каруселі |
- При частковому висуванні основною перевагою є відкривання в один рух, проте допоміжні корзини не висунуться безпосередньо з самої площини тумби тому це може бути маленьким недоліком.
-
Якщо порівнювати механізми повного висуву, - то однозначною їх перевагою буде те що вони при висуванні дають можливість мати вільний доступ до всіх полиць одночасно.
Незручності може спричинити лише відкривання в кілька рухів.
-
«Ле-Манс» «Тапок» «Вісімка» як тільки не називають ці механізми через їх незвичну форму... Комусь може здатися дивним але насправді коефіцієнт використання корисної площі в них є найвищим серед всіх інших типів систем і ціна не є високою тому на них пропонуємо зробити акцент. Крім того кожену полицю можна виймати окремо що є зручно для зонування.
- Обертові каруселі найпростіші конструктивно і тому найдешевші. Недоліком можна назвати тільки неефективне використання площі тумби.
Полиці всіх механізмів, які описані вище, можуть бути виконаними зі стального дроту покриття хром або зі спеціального Compact ламінату із прорезиненим покриттям що створює додатковий комфорт при користуванні.
Отож, на що в першу чергу звернути увагу при виборі механізму в кутову тумбу?
-
Найперше обрати тип відкривання, враховуючи свої особисті побажання та габарити конструкції.
-
По-друге потрібно визначитися з максимально допустимою шириною фасаду.
- - Kessebohmer (Німеччина) має в асортименті наповнення для кутових шаф фасадною шириною від 400мм до 600мм.
- - Wireli (Чехія) та INOXA (Італія) виготовляє кутові механізми розмірами 450мм - 600мм.
-
Наостанок потрібно вибрати модель від того виробника і саме ту модель, що найбільше підходить по дизайну та ціні так як досить часто виробники пропонують ту чи іншу модель в різних дизайнерських виконаннях.