Стільниці та плити

Сучасні кухонні стільниці мають бути якісними та надійними. Адже це приміщення із досить агресивною середою: підвищені температури, систематичне забруднення поверхні, контакт із вологою, механічні пошкодження і т. д. Тому варто купувати матеріал виключно від перевірених брендів.

Знайти надійні водостійкі стільниці та плити для фасадів можна у нас! Ми пропонуємо товари від перевірених європейських брендів за доступними цінами. Економте на вартості та насолоджуйтеся неперевершеною якістю разом із нами!

Які стільниці та плити обрати

Ми робимо ставку на якість, тому й співпрацюємо виключно із європейськими брендами. Їх продукція виділяється надійністю та відмінними експлуатаційними характеристиками. В нашому Каталозі ви знайдете акрилові плити та стільниці від таких виробників:

 • Niemann (Німеччина), включаючи популярну серію Acrylux;
 • Arpa (Італія).

Їх продукція підходить для використання в кухонних приміщеннях. Всі матеріали обробляються за специфічними технологіями, що суттєво підвищує показники з якості та довговічності.

Акрилові плити Niemann

Продукція виробляється з МДФ із нанесенням акрилового пластику. Цей захисний прошарок вражає такими перевагами:

 1. Довговічність. Використання акрилових плит за призначенням майже не має обмежень. Вологостійкість та міцність вражають.
 2. Екологічність. МДФ – абсолютно безпечний матеріал.
 3. Стійкість до сонячних променів. Яскраві акрилові плити Niemann Acrylux не тьмяніють під дією УФ-випромінювання.
 4. Стильний дизайн без обмежень. Втілювати мрії ще ніколи не було так просто!
 5. Комфортна нарізка. У продажі є плити без кромки, розміром 2800 X 1300 мм.

Майстру на замітку: купити стільниці та плити від Niemann варто при створенні якісних кухонних інтер’єрів. Меблі з них будуть міцними та яскравими.

Німецький бренд відомий використанням виключно новітніх технологій та постійним покращенням продукції. Це синонім інновацій та сучасності!

Вологостійкі стільниці Arpa, Італія

Це всесвітньо відомий бренд, продукція якого славиться підвищеними стандартами. Зокрема, стільниці Арпа відомі такими перевагами:

 1. Відсутність чутливості до вологи. Вони легко витримують контакт із холодними та гарячими рідинами. Це 100 % вологостійкі стільниці.
 2. Доступна вартість. Їх виробляються із водостійкого ДСП із покриттям з HPL пластику. Це трохи знижує собівартість продукції, не впливаючи на експлуатаційні властивості.
 3. Безпечність. Волога просто не може проникнути у плиту, тож грибок та пліснява вам не загрожують. Екологічність же дозволяє прямий контакт їжі з поверхнею плити.
 4. Надійність. Вологостійкі стільниці не дають шансів сонячному світлу та механічним пошкодженням.
 5. Яскраві кольори. Не обмежуйте свого натхнення при створенні дизайну кухні;
 6. Зручні розміри. У продажі є плити у двох варіантах: 4200 X 600 мм або 4200 X 1200 мм.

Бажаєте купити стільницю на кухню? Ласкаво просимо до нашої компанії! Кваліфіковані майстри допоможуть зробити правильний вибір. Створюйте виключно якісні,надійні та функціональні меблі разом із нами!