Стільниці та плити

Сучасні кухонні стільниці мають бути якісними та надійними. Адже це приміщення із досить агресивною середою: підвищені температури, систематичне забруднення поверхні, контакт із вологою, механічні пошкодження і т. д. Тому варто купувати матеріал виключно від перевірених брендів.

Знайти надійні водостійкі стільниці та плити для фасадів можна у нас! Ми пропонуємо товари від перевірених європейських брендів за доступними цінами. Економте на вартості та насолоджуйтеся неперевершеною якістю разом із нами!

Які стільниці та плити обрати

Ми робимо ставку на якість, тому й співпрацюємо виключно із європейськими брендами. Їх продукція виділяється надійністю та відмінними експлуатаційними характеристиками. В нашому Каталозі ви знайдете акрилові плити та стільниці від таких виробників:

 • Niemann (Німеччина), включаючи популярну серію Acrylux;
 • Arpa покриття HPL пластик (Італія).

Їх продукція підходить для використання в кухонних приміщеннях. Всі матеріали обробляються за специфічними технологіями, що суттєво підвищує показники з якості та довговічності.

Акрилові плити Niemann

Продукція виробляється з МДФ із нанесенням акрилового пластику. Цей захисний прошарок вражає такими перевагами:

 1. Довговічність. Використання акрилових плит за призначенням майже не має обмежень. Вологостійкість та міцність вражають.
 2. Екологічність. МДФ – абсолютно безпечний матеріал.
 3. Стійкість до сонячних променів. Яскраві акрилові плити Niemann Acrylux не тьмяніють під дією УФ-випромінювання.
 4. Стильний дизайн без обмежень. Втілювати мрії ще ніколи не було так просто!
 5. Комфортна нарізка. У продажі є плити без кромки, розміром 2800 X 1300 мм.

Майстру на замітку: купити стільниці та плити від Niemann варто при створенні якісних кухонних інтер’єрів. Меблі з них будуть міцними та яскравими.

Німецький бренд відомий використанням виключно новітніх технологій та постійним покращенням продукції. Це синонім інновацій та сучасності!

Вологостійкі стільниці з покриттям HPL Arpa, Італія

Це всесвітньо відомий бренд, продукція якого славиться підвищеними стандартами. Зокрема, стільниці з пластиком Арпа відомі такими перевагами:

 1. Відсутність чутливості до вологи. Вони легко витримують контакт із холодними та гарячими рідинами. Це 100 % вологостійкі стільниці.
 2. Доступна вартість. Їх виробляються із водостійкого ДСП із покриттям з HPL пластику. Це трохи знижує собівартість продукції, не впливаючи на експлуатаційні властивості.
 3. Безпечність. Волога просто не може проникнути у плиту, тож грибок та пліснява вам не загрожують. Екологічність же дозволяє прямий контакт їжі з поверхнею плити.
 4. Надійність. Вологостійкі стільниці не дають шансів сонячному світлу та механічним пошкодженням.
 5. Яскраві кольори. Не обмежуйте свого натхнення при створенні дизайну кухні;
 6. Зручні розміри. У продажі є плити у двох варіантах: 4200 X 600 мм або 4200 X 1200 мм.

Бажаєте купити стільницю на кухню? Ласкаво просимо до нашої компанії! Кваліфіковані майстри допоможуть зробити правильний вибір. Створюйте виключно якісні,надійні та функціональні меблі разом із нами!