Сортери для побутових відходів

Знайдено: 1 - 17 серед 17 товарів
1 860грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
2 043грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
1 799грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
2 521грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
1 302грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
1 860грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення
1 799грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення

Сортування сміття – важлива справа, що допомагає піклуватися про довкілля. Саме тому варто встановити вдома сучасний сортер для побутових відходів. Це зручний контейнер, який можна вбудувати у меблі чи розмістити у зручному місці. Придбати таке устаткування можна в нашій компанії. «Меблевий Світ» знається на організації корисного простору!

Кухонні сміттєві контейнери: класифікація в деталях

Сучасні виробники пропонують величезний асортимент подібних аксесуарів. У нашому каталозі представлено продукцію виключно від перевірених брендів: Kessebohmer (Німеччина), INOXA (Італія) та Wirely (Чехія). Такі контейнери виділяються функціональністю, стильним дизайном та зручністю у використанні.

В каталозі представлені наступні види контейнерів:

 1. Сортери, що вставляються в шухляди. Це висувний сміттєвий контейнер з нержавійки чи пластику. Такі вироби не мають кріплень до фасаду, а встановлюються у спеціальну корзину чи шухляду.
 2. Кухонні сміттєві контейнери з кріпленням до фасаду. Вони висуваються під час відчинення дверей, а кришка автоматично відкривається. Такі аксесуари різняться за формою та кількістю секцій.
 3. Сортери внутрішні (без кріплення до фасаду). Наповнення таких виробів може бути різним, а кількість секцій майже не має обмежень. Вони створені для тих, хто вже перейняв звичку до сортування відходів.
 4. Індивідуально комбіновані кошики. Їх можна використовувати як висувний сміттєвий контейнер чи встановлювати індивідуально. Основна перевага таких елементів – можливість самостійно спланувати та організувати корисний простір.

Цікаво знати! Призначення контейнерів для сміття не обмежує специфіку їх використання. Нерідко в таких ємностях зберігають овочі, побутову хімію, тощо.

Хочете купити якісний смітник? Звертайтеся! В нашому каталозі ви легко знайдете все необхідне!

Як обрати якісні та зручні смітники: поради від професіоналів

«Меблевий Світ» – команда досвідчених майстрів. Ми знаємо як створювати першокласні меблі, та із задоволенням допомагаємо правильно обирати комплектуючі до них. Якщо ви бажаєте купити контейнер для сміття, варто звертати увагу на такі нюанси:

 • розміри шафи, де буде встановлено смітник – її ширина, глибина, висота;
 • метод монтажу комплектуючих – з фіксацією до фасаду чи без неї;
 • форма контейнеру – це можуть бути квадратні чи прямокутні ящики, або ж стильне кругле сміттєве відро;
 • об’єм баку – орієнтуйтеся на середню добову кількість відходів;
 • матеріал виробу – більш практичними є металеві контейнери, але якщо бюджет важливий, то зекономити допоможуть моделі із пластику;
 • виробник – фірмові комплектуючі вирізняються якістю та довговічністю, тому краще обирати саме такі аксесуари;
 • дизайнерські аспекти – звичайно, така деталь має пасувати до інтер’єру.

Бажаєте купити якісний сортер для побутових відходів? Ласкаво просимо до «Меблевого Світу». В нашому каталозі ви знайдете все для створення стильного та функціонального інтер’єру. Використовуйте весь корисний простір разом із нами!