Системи для нижніх тумб

Знайдено: 1 - 15 серед 15 товарів
6 187грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
4 014грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
10 206грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення
6 165грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення
6 786грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення
8 154грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення
8 730грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення
9 054грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення
0грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення

Сучасні висувні системи для детергентів та нижніх ящиків – просте рішення для організації корисного простору на кухні. Вони допоможуть у створенні зразкового порядку. Тепер все необхідне завжди під рукою.

Системи для нижніх тумб в деталях

Це зручне наповнення для кухонних шафок. Висувні механізми роблять використання корисного простору максимально комфортним. Тепер можна забути про нескінченний пошук аксесуарів та спецій, адже все на своєму місці.

В нашому каталозі представлені найпопулярніші види механізмів для організації простору нижніх шафок. Серед них варто виділити такі різновиди:

 1. Cooking Agent. Це універсальні органайзери, що мають все необхідне для розміщення продуктів та спецій для приготування страв. Зручні контейнери можна міняти місцями для більшої зручності.
 2. Висувні карго для миючих засобів (на детергенти). Тепер можна забути про безлад під мийкою. Побутова хімія та аксесуари для її використання розміщуються так, щоб діставати та зберігати їх було зручно.
 3. Карго для нижніх тумб. Різноманітні висувні полиці із ящиками для зберігання приладдя та продуктів. Вони можуть бути із суцільним чи решітчастим дном.
 4. Кухонні башти. Тепер всі спеції під рукою. Такі органайзери виглядають напрочуд стильно та сучасно, а їх використання зробить побутові справи більш комфортними.
 5. Висувні полиці системи EXTENDO. Вирізняються підвищеною зручністю та допомагають створювати сучасний інтер’єр на кухні. Вони плавно рухаються, та надійно фіксуються. Доступ до речей забезпечено одразу з трьох сторін.
 6. Полиці на надійних направляючих. Це ергономічні висувні системи для ящиків. В них оптимально зберігати сухі продукти, посуд, кухонні аксесуари, тощо.
 7. Висувні полиці для створення додаткових робочих поверхонь. Оптимальне рішення для невеличких приміщень із обмеженим простором.

В нашому каталозі представлено продукцію від перевірених виробників: Kessebohmer (Німеччина), INOXA (Італія) та Wirely (Чехія). Ви отримуєте якість від неперевершених європейських брендів!

Які системи висування ящиків обрати

Досвідчені майстри «Меблевого Світу» радять звертати увагу на такі аспекти:

 • розмір шафи – враховуйте загальну висоту, глибину та ширину;
 • допустимі навантаження – зазвичай цей показник тримається у межі 15-40 кг;
 • матеріал покриття – хромований блиск чи фарбована поверхня;
 • особливості корзин – є вироби із суцільним чи решітчастим дном;
 • висота полиць – це зробить розміщення пляшок, спецій та контейнерів для продуктів ще зручнішим.

Важливо знати! В «Меблевому Світі» працюють досвідчені майстри, які створювали функціональні меблі власноруч. Якщо у вас виникають питання у підборі наповнення для шаф – сміливо задавайте їх нашим профі. Ми завжди допоможемо зробити правильний вибір.

Сучасні системи для нижніх тумб – оптимальне рішення для організації корисного простору у кухонних шафах. Ми знаємо як створити бездоганний інтер’єр, у якому передбачено все до дрібниць. Насолоджуйтеся бездоганним порядком у всьому разом із нами.