Пропозиції

Пропонуємо наступні системи знижок:

  • Разова знижка при купівлі товарів, яка надається в еквіваленті пропорційно до суми замовлення. Так, наприклад, при купівлі товарів на суму в еквіваленті на 500евро, надається знижка в розмірі 5%, від 1тис. евро - 10%... Максимальна можлива знижка для замовлень через інтернет-магазин становить 17% і надається на замовлення на суму в еквіваленті від 2тис евро.
  • Постійна фіксована знижка в розмірі 10-17% для виробників меблів та торгових організацій, за умови реєстрації в електронному кабінеті і підтверджкння своїх особистих даних.

Ми відкрилися! Даруємо подарунки

Ми відкрилися! Даруємо подарунки "АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА"

Нарешті! Зустрічайте наш оновлений сайт!

З нагоди відкриття сайту нас переповнюють такі позитивні емоції, що ми даруємо подарунки до кожного замовлення. Поспіши зробити замовлення, кількість подарунків обмежена!

Пропозиція на стільниці Arpa ЗАВЕРШЕНО!

Пропозиція на стільниці Arpa ЗАВЕРШЕНО!

Раді повідомити приємну новину, відтепер ми маємо на складі у м.Львові стільниці відомого Італійського виробника з пластику - Arpa Industriale. З нагоди початку співпраці ми пропонуємо спеціальні ціни на стільниці та невеликий бонус в якості аксесуару для стільниці

Зустрічайте! Карго Inoxa за вигідними цінами!

Зустрічайте! Карго Inoxa за вигідними цінами!

Карго для кухні з оптимальним співвідношенням якості і ціни від одного з світових лідерів в виробництві якісної фурнітури.

До кінця РОКУ пропонуємо високоякісні хромовані карго виробництва Inoxa (Італія) за спеціальними цінами від 32евро (пропозиція діє на карго для корпусу 150мм) 

Знижки на акрилові фасади Niemann!

Знижки на акрилові фасади Niemann!

Акрилові фасади від Niemann стають доступнішими!
До кінця РОКУ пропонуємо високоякісні фасади Niemann виробництва фабрики Frontpol (Польща) за спеціальними цінами від 67евро/м.кв.