Про нас

«Меблевий Світ» – молода та амбітна компанія, що сповнена свіжими ідеями та має натхнення для втілення найсміливіших проектів. Бажаєте придбати чи створюєте меблі на замовлення? Годі зволікати – час застосовувати лише перевірену фурнітуру. Купити її можна у нас! Якість гарантовано!

Найкраще або нічого

«Меблевий Світ» – не просто звичайна фірма, спеціалізована виключно на дистрибуції. Це команда кваліфікованих майстрів, які знають не лише як створити дизайн кухні чи спальні, але й принципи вибору фурнітури. Ми не терпимо компромісів із якістю і тому допомагаємо у створенні неперевершених гарнітурів для вашого інтер'єру.

Ідея реалізовувати саме комплектуючі виникла не просто так. Засновники нашої фірми довго працювали меблевими майстрами. Але щодня вони стикалися із тим, що якісні аксесуари для меблів мало представлені на вітчизняному ринку і через це пошук достойної фурнітури часто перетворювався на справжнісіньке жахіття)

В якийсь момент, ми сказали собі: «Досить!». Адже за довгі роки практики, ми обрали найнадійніші бренди та налагодили їх поставку на територію України. Чому б не розділити свої знання та здобутки із іншими? Настав час зробити неперевершену європейську якість доступною для всіх працівників нашої галузі. Тепер кожен майстер може купити фурнітуру для меблів, що суттєво підвищить якість його виробів.

Наша компанія, спеціалізується на дистрибуції унікальних та перевірених торгових марок, тому ви можете замовити дійсно елітні меблі, доповнені першокласною фурнітурою, адже ми розуміємо кожного клієнта і тому й працюємо за принципом: найкраще або нічого!

«Меблевий Світ»: на варті якості

Наша команда – молоді та амбітні майстри, які вміло поєднують досвід та знання із несамовитою креативністю. Ми знаємо, що прогрес не стоїть на місці, тому не застрягаємо в минулому, а завжди рухаємося вперед. Адже наші клієнти заслуговують на найкраще!

В нашій компанії можна як придбати фурнітуру, так і замовити фасади для кухні чи інші комплектуючі для меблів. Ми постійно намагаємосмося зробили все для того, щоб Ви могли купувати з комфортом.

Постійні клієнти вже оцінили такі переваги від співпраці:

  •         багаторічний досвід у виробництві меблів – насолоджуйтесь професійними консультаціями;
  •         прямий контакт із фабриками та постачальниками – замовлення прибувають вчасно;
  •         систематична участь у міжнародних виставках фурнітури та меблів – ви отримуєте новітні розробки першими;
  •         досвід у дистрибуції більше трьох років – найкращі комплектуючі для меблів від найвідоміших брендів завжди в каталозі;
  •         масштабний склад у Львові – достойний запас фурнітури вже в наявності, тож про затримки та відмовки можна забути.

«Меблевий Світ» – компанія, з якою Ви втілюєте найсміливіші свої задуми. Ласкаво просимо до майбутнього разом з нами!

Все ще не вирішили де купити матеріал для меблів? Годі зволікати - поспішайте до нас! Відкрийте для себе світ неперевершеної якості та безмежних можливостей. Адже ми вже знайшли найкращі аксесуари для створення першокласних меблів! Телефонуйте - кваліфіковані майстри із задоволенням дадуть відповідь на ваші питання!