Меблева фурнітура

Сучасна фурнітура меблева створена для раціональної організації простору. Адже місце у типових шухлядах важко використовувати повноцінно, тому речі, що розміщені ззаду, часто стоять без діла. Хочете цього уникнути? Варто використовувати сучасні органайзери. Придбати висувні карго для кухні, а також наповнення для шафи та тумби можна у нас! Ми зробили європейську якість доступною для мешканців України.

Аксесуари для меблів: створювати комфорт так просто

Сучасний дизайн інтер’єру розроблюють з урахуванням його подальшої функціональності. Порожні полиці та глибокі шафи вже не в тренді. Наразі настала ера практичності. Сучасна система для шухляд може висуватися, що дозволяє повністю використовувати корисний простір.

Серед переваг розумного наповнення кухні варто виділити такі моменти:

 • зручність – кутові системи, дозволяють легко дотягуватися навіть до самих віддалених предметів, адже діставати посуд та речі так просто;
 • раціональність – раніше ви використовували лишень простір на полиці, але додаткова фурнітура дозволяє розміщувати посуд та аксесуари по всій площині шафок;
 • на варті чистоти – системи для нижніх тумб та інше наповнення створені, щоб у приміщенні завжди панував ідеальний порядок;
 • естетичність – аксесуари для кухонних меблів вражають лаконічним дизайном та із легкістю прикрасять як класичний, так і сучасний інтер’єр;
 • екологічність – обладнання безпечне, а сортери для побутових відходів допоможуть піклуватися про довкілля.

Бажаєте придбати системи для верхніх тумб? Звертайтеся! В нашому каталозі ви із легкістю знайдете якісне наповнення для створення функціонального інтер’єру.

Види меблевої фурнітури

Наша компанія співпрацює виключно із перевіреними виробниками. У каталозі завжди присутні комплектуючі для кухні від таких брендів:

 • INOXA (Італія);
 • Kessebohmer (Німеччина);
 • Wireli (Чехія).

Асортимент наповнення вражає. Тут є все та навіть більше:

 1. Висувні карго для кухні. Можуть розташовуватися на будь-якому рівні та роблять побут більш зручним. Існують моделі з частковим чи повним висувом.
 2. Системи для нижніх тумб. Це  окремо виїжджаючі корзини та вироби із кріпленням до фасаду; кутові моделі, що висуваються чи фіксуються за допомогою кріплення; вироби на рамі та із тримачами для рушників.
 3. Системи для верхніх тумб. Розроблені із аналогічним наповненням, що й моделі для нижніх шафок.
 4. Кутові системи. Оснащені механізмом із повним чи частковим висуванням. Виділяють декілька різновидів: магічний кут, обертова карусель та обладнання типу «Ле-Манс».
 5. Системи для високих шаф. Доволі зручні комплектуючі, суттєво полегшуючі побутові моменти. Це високі, внутрішні та поворотні висувні колони, а також моделі із полицями на фасаді типу «Тандем».
 6. Сортери для побутових відходів. Розподіл сміття допомагає довкіллю, адже його левова частина направляється на переробку. Тому відра в окремі шухляди, а також висувні чи поворотні сортери доволі популярні. В нашому каталозі ви знайдете вироби із пластику чи сталі, із кришкою чи без неї, із кріпленням до фасаду чи круглі поворотні моделі.
 7. Система для шухляд. Виділяють стандартні вироби: внутрішні та із кріпленнями до фасаду, а також специфічні П-подібні моделі для розташування під мийкою.
 8. Додаткова фурнітура. Це сушки посуду та піддони для них, різноманітні корзини (висувні, з фіксаторами та навісні) та інше корисне приладдя.

Бажаєте придбати системи для високих шаф чи додаткову фурнітуру? Ласкаво просимо до нашої компанії. Досвідчені майстри допоможуть обрати все необхідне для раціонального використання простору та створення комфорту.

Які аксесуари для кухні вибрати

Бажання до комфорту у побуті виникає у кожної людини, що робить ремонт. Але як створити максимально зручний та функціональний простір? Для цього варто комплектуючі для меблів купити. Це корисні аксесуари із якими ви забудете про безлад, адже все на своєму місці!

Перш ніж придбати вподобане наповнення, кваліфіковані меблеві майстри рекомендують звертати увагу на такі моменти:

 • виробник – варто обирати комплектуючі для кухонних меблів від перевірених брендів, що є запорукою якості;
 • особливості розташування – тут слід орієнтуватися на власні побажання та на тип меблів;
 • цінова політика – в нашому каталозі присутні комплектуючі для кухонь по середній вартості, адже це речі у відношенні до яких зайва економія може сказатися на якості.

Бажаєте придбати надійні аксесуари до кухонних меблів? Звертайтесь до наших спеціалістів. Відкрийте для себе світ європейської якості за українською ціною!