Гарантійні умови

Гарантія від виробника

Гарантія и сервіс:
Гарантія и сервисне обслуговування
Термін гарантїї на товар залежить від сервісної політики виробника і може становити 6-36місяців. Підтвердженням гарантійних зобовязань слугує факт оформлення покупки в нашій компанії будь-яким способом, що перераховано в розділі "Оплата і Доставка".

В асортименті нашого интернет-магазину представлено тільки якісний сертифікований товар, на який розповсюджується гарантія від виробника.

Обмін і повернення:
Як повернути чи обміняти товар?
Якщо при отриманні товару Ви виявили, що він не підходить за кольором, формою, характеристикам або з інших причин не може бути використаний за призначенням то протягом 14 днів від дати здійснення покупки товар можна повернути або обміняти. Умовами, за якими можна здійснити обмін чи повернення є те, що товар не був у експлуатації, збережено його товарний вид, упакування, комплектація, а також документи, що підтверджують факт здійснення покупки.

Обмін або повернення товару, купленого в інтернет-магазині "Меблевий Світ" або безпосередньо в офісі здійснюється відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів".

Не підлягає поверненню
За наступних умов буде відмовлено в гарантійних зобовязаннях та поверненні товару:
  • В разі, якщо закінчився гарантійний термін на товар.
  • В разі, якщо присутні явні ознаки пошкодження товару, яке відбулося внаслідок дії зовнішнього механічного пошкодження, неправильного монтажу, некоректного регулювання механізму і т.д.
  • В разі, якщо порушено правила використання купленого товару;
  • В разі, якщо наявні ознаки несанкціонованого ремонту товару, який проводився самостійно без залучення акредитованих спеціалістів ТМ "Меблевий Світ".
  • В разі, якщо при отриманні товару в відділенні компаній-перевізників замовником товар не оглядався на предмет зовнішнього пошкодження і таке виявлено згодом при розпакуванні товару. 
Гарантійні зобовязання не розповсюджуються на:
  • Пошкодження, викликані неправильним (непрофесійним) монтажем;
  • Пошкодження, викликані використанням товару не за призначенням або в агресивному середовищі, що безпосередньо впливає на термін експлуатації товару (наприклад меблеві фасади при використанні не в сухих, закритих, теплих приміщеннях приватних квартир, будинків а на вулиці за попадання прямого сонячного світла) 

При порушенні гарантійних зобовязань-гарантія і сервісне обслуговування не розповсюджується.