Системи для високих шаф

Знайдено: 1 - 28 серед 28 товарів
19 665грн
7 467грн
8 179грн
1 066грн
420грн
732грн
6 310грн
1 355грн
Товар під замовлення
936грн
Товар під замовлення
447грн
Товар під замовлення
0грн
Товар під замовлення
9 582грн
Товар під замовлення
12 754грн
Товар під замовлення
10 146грн
Товар під замовлення
7 787грн
Товар під замовлення
8 236грн
Товар під замовлення
10 095грн
Товар під замовлення
9 100грн
Товар під замовлення

Високі шафи буквально створені для зберігання великої кількості продуктів, кухонного обладнання та посуду. Але як бути, якщо стандартні полиці не дуже зручні? Легко! Варто вмонтувати у них високі висувні системи. Це напрочуд корисне наповнення, що зробить шафу ергономічною та комфортною. Тепер ви можете використовувати весь вільний простір, а на полицях пануватиме бездоганний порядок!

Високі висувні системи: який механізм обрати

Це зручне наповнення для шаф різного розміру. Такі вмонтовані полиці можуть мати будь-яке призначення, та допоможуть раціональній організації простору. Висув же зробить використання максимально зручним.

«Меблевий Світ» презентує обладнання від перевірених виробників з Європи. В каталозі завжди присутні системи від Kessebohmer (Німеччина), INOXA (Італія) та Wirely (Чехія). Їх продукція вирізняється преміальною якістю, інноваційними механізмами та справедливими цінами. Така система для високих шаф прослужить досить довго та стане справжньою прикрасою сучасного інтер’єру!

Головна фішка подібних систем – механізм. Вони можуть бути стандартними та незалежними, із повним чи частковим висувом, тощо.

В нашому каталозі представлені моделі із такими механізмами:

  1. Dispensa. Це оптимальне рішення для вузьких модулів. Після висуву шафки з полицями, ви отримуєте повноцінний доступ до майна з обох боків. Такі системи оптимальні для зберігання сухих продуктів, пляшок, спецій і т. д.
  2. Swing. Це доволі зручні високі системи – повний висув яких відриє доступ до продуктів та приладдя, що зберігається на полицях.
  3. Convoy Centro. Вигідна комбінація хрому та скла, зручне та плавне регулювання висоти полиць, можливість часткового відкриття – це далеко не всі переваги цієї системи.
  4. Convoy Lavido. Вирізняється напрочуд плавною роботою та сучасною гальмівною системою. Полиці регулюються в індивідуальному порядку. Такі високі системи часткового висуву універсальні та можуть використовуватися у будь-яких приміщеннях.
  5. Convoy Premio. Система досить схожа на версію Centro, але висув у ній відбувається автоматично, одразу після відчинення дверцят шафи.
  6. Tandem. Високі системи тандем нагадують організацію простору у холодильнику, але вони працюють без зниження температури. Тепер зберігати свіжі та сухі продукти ще зручніше, а весь вільний простір у шафі використовується із користю.
  7. Pleno. Створено для шаф із навісним фасадом. Система легко висувається та відкриває доступ до продуктів та приладдя з трьох сторін. Такий механізм виглядає напрочуд сучасно.
  8. Extendo. Це практичні висувні полиці. Вони рухаються незалежно одна від одної, що робить використання максимально зручним.

В нашому каталозі представлено як стандартні, так і кутові високі колони. Використовуйте весь корисний простір без обмежень!

Зауважте: перш ніж придбати перший вподобаний механізм, варто зробити заміри вільного простору у шафці: ширину, висоту та глибину. Також закцентуйте увагу на способі встановлення системи.

Бажаєте купити високі колони для хімії чи продуктів? Ласкаво просимо до «Меблевого Світу». Повний чи частковий висув, будь-яка мета використання (для пляшок, хімії, продуктів, тощо), з кріпленнями до фасаду та без них, а також поворотні вироби – в нашому каталозі ви знайдете абсолютно все!