Підйомні механізми

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Хочете, щоб верхні тумби легко відкривалися та зачинялися? Тож варто уважно обирати підйомний механізм. Адже саме ця складова системи додасть зручності, зробить відкриття комфортним та безпечним. Придбати все необхідне можна у нашій компанії. «Меблевий Світ» створено із турботою про вас.

Коротко про системи підйомників

Сучасні механізми створені для зручного та безшумного відчинення фасадів. Вони працюють легко та плавно, а система розумного відкриття забезпечує максимальний захист пальців. Ваші шафки завжди безпечні.

В «Меблевому Світі» представлено системи підйомних механізмів від найкращих виробників з Європи. Адже головне у комплектуючих – це якість. У нашому каталозі ви завжди знайдете вироби від німецького бренду Kessebohmer. Сама назва цього виробника вже є синонімом надійності.

«Меблевий Світ» – команда професіоналів із досвідом у виготовлені функціональних меблів. Ми знаємо про комплектуючі та фурнітуру все, саме тому уважно ставимось до вибору виробників. Ми не терпимо компромісів із якістю. Тому із нами ви завжди отримуєте першокласну продукцію по розумній ціні.

Види підйомників

В каталозі представлено такі типи обладнання:

 1. FREEFLAP. Ці підйомники створено для зручного та легкого відкриття верхніх шафок. Вони мають 2 кути відчинення: 90 та 107 градусів, та оснащені комфортною системою PUSH-TO-OPEN. Це дозволяє створювати мінімалістичні інтер’єри без зайвих ручок та деталей.
 2. Складні верхні підйомники для фасадів з двох частин. Це зручні механізми, призначені для оснащення високих шаф. Система забезпечує обережне та безшумне відкриття/закриття.
 3. Вертикальні механізми. Вони не відкидаються, а рухаються паралельно до шафи. Такий механізм виглядає напрочуд сучасно та різниться зручністю.
 4. Підйомники для верхніх тумб із вільним ходом. Під час відкриття вони трохи відсуваються від шафи та відкидаються. Механізм працює тихо та повільно.
 5. Специфічні системи для забезпечення доступу світла під час відкриття. Вони призначені для важкодоступних шаф та мають регульований кут відкриття.
 6. DUO/DUO FORTE. Це механізми, що допомагають фіксувати передній фронт під час відкриття, не допускаючи позапланового закриття шафки під час використання.

Наш каталог невпинно поповнюється новинками. Але єдине, що залишається без змін – це неперевершена якість виробів. Всі механізми відповідають міжнародним стандартам та створені для комфортного побуту.

Як обрати підйомний механізм

Наші майстри рекомендують звертати увагу на такі параметри:

 • розмір та вага фасаду – кожний механізм розрахований на певні параметри;
 • конструктивні деталі підвісних шаф та модулів кухні;
 • особливості інтер’єру – висота стелі, наявність світильників біля шафи, тощо;
 • дизайнерські аспекти – важливо, щоб механізм пасував до інтер’єру;
 • наявність захисних елементів на шафках.

Обравши нестандартні системи підйомних механізмів ви отримаєте надійних помічників. Вони вирізняються комфортом, безшумністю, стильним дизайном та простим встановленням. Створювати функціональний інтер’єр так просто!