Фарбовані фасади

Знайдено: 1 - 21 серед 21 товар
2 800грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення
7 125грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення
3 375грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення
3 300грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення
5 025грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення
5 212грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення
2 450грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення
2 450грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення
2 800грн
ВАРІАНТИ ТОВАРУ
Товар під замовлення

Для створення надійних та красивих кухонних меблів не обов’язково замовляти занадто дорогі матеріали. Адже у нас можна купити МДФ фасади для кухні – ціна таких виробів доступна, а якість та дизайн на висоті. Адже «Меблевий Світ» співпрацює виключно з перевіреними виробниками та реалізує продукцію, що відповідає міжнародним стандартам. Це правило стосується і меблевих фасадів.

Класифікація в деталях

Фасади – це основні елементи майбутніх корпусних меблів. Від їх якості та надійності залежить довговічність та дизайн готових деталей інтер’єру. Тому краще обирати фасади на МДФ основі. Вони міцні, більш стійкі до вологи та прості в обробці.

Класифікація таких елементів доволі проста. Так, в залежності від конструктивних нюансів, вони розділені на 2 типи:

  1. Рамкові. Це комбіновані чи збірні вироби, що складаються з самої рамки та вставки у ній. Останню можна здешевити, виготовивши її з плити МДФ та шпону. Рами ж зазвичай роблять в натурального дерева.
  2. Плоскі. Сучасні дизайнери часто створюють саме такі кухонні фасади – МДФ зі шпоном становить основу для їх виготовлення. Подібні аксесуари підійдуть для приміщень у сучасному стилі.

МДФ – популярна основа для виготовлення фасадів. Це плита із деревини із середньою щільністю, яку виробляють методом пресування. При цьому для надійного з’єднання дрібних компонентів використовують лишень натуральний лігнін. Це безпечна та екологічно чиста альтернатива хімічним сполукам.

Приваблює користувачів і яскравий дизайн. Адже ви можете отримати чимало ефектів, взявши за основу МДФ: фарбовані фасади, шпоновані, тощо. Жодних обмежень!

Після підготування плити, майбутні  фасади вкривають декоративно-захисним шаром:

  1. Фарба. Зазвичай використовують надійні барвники. Це необхідно, щоб підвищити стійкість до умов використання. Щоб обробити фасади, фарба Ral обирається за спеціальною палітрою. Це дає можливість дібрати тон та ефекти для дизайну.
  2. Шпон. Це надтонкі листи деревини, товщиною у 0,1-10 мм. Їх зазвичай фіксують на панелях МДФ, щоб зробити меблі більш естетично привабливими.
  3. Плівка ПВХ. Ще один метод створення стильного декору. Це робить панелі МДФ стійкими до вологи.

«Меблевий Світ» використовує міжнародні каталоги барвників. Тому у нас легко замовити колір, у якому будуть виконані фасади: NCS фарба чи Ral – вирішувати вам. Саме цими палітрами користуються й бренди, представлені на нашому сайті: CMM та BRW.

Висока якість від CMM

Це відомий польський бренд із більш ніж 16-річним досвідом. Виробник спеціалізується на виготовленні фасадів із масиву та з шпонованого МДФ. Такі плити виглядають респектабельно й коштують недорого.

Сьогодні CMM презентує і фарбовані фасади. Це суттєво розширює палітру кольорів та відкриває нові можливості для створення яскравого дизайну інтер’єру.

Дорогу сучасним технологіям із BRW

Black Red White – ще один відомий бренд із Польщі. Компанія вирізняється сміливими комбінаціями кольорів та постійним вдосконаленням робочих процесів. Саме цей бренд невпинно модернізує та додає інноваційні технології у виробництво.

У нас легко придбати фасади МДФ у Львові – ціни з каталогу приємно здивують. З «Меблевим Світом» ви отримуєте неперевершену якість фірмових виробів без переплат. Створюйте надійні меблі разом з нами!