Знижки на акрилові фасади Niemann!

Акрилові фасади Niemann

До кінця РОКУ пропонуємо високоякісні фасади Niemann виробництва фабрики Frontpol (Польща) за спеціальними цінами від 67евро/м.кв.

    • Фасади серії Premium X білі (1982X-1994X) характеризуються високою стійкістю до механічних пошкоджень, впливу сонячного світла а також до дії агресивних компонентів побутових миючих засобів. Саме тому виробник рекомендує ці фасади для використання в кухонних меблях. 

    • Наступною перевагою є той факт, що при виготовленні цих фасадів на фабриці Frontpol (Республіка Польща) використовується технологія кромкування Pure-клеями, що дозволяє надати фасадам захист від попадання вологи на MDF-основу, а це в свою чергу, забезпечує фасадам ідеальний зовнішній вигляд і збереження всіх початкових розмірів і технічних характеристик.

    • Ще однією суттєвою перевагою фасадів Niemann виробництва фабрики Frontpol є той факт, що при виробництві фасадів використовується MDF плита з основою HPL, що дозволяє усунути внутрішні напруження, які виникають при експлуатації фасадів.


Термін виготовлення і доставки становить 4-5тижнів, а на деякі колекції термін 7-8тижнів (прохання обговорювати термін при оформленні замовлень) 

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід