Акрилові плити Niemann

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Сучасні дизайнери інтер’єру часто обирають саме акрилові плити для створення фасадів. Адже такі поверхні візуально розширюють простір, додають яскравості та дзеркального блиску. Серед безлічі виробників, варто відзначити продукцію від німецького бренду Niemann. У ній поєднались надійність, практичність та надзвичайний стиль.

Німецька якість

В якості основи для створення плити, бренд Niemann обирає міцне МДФ вищої якості. Після підготовки поверхні виконується нанесення акрилу. При цьому Німенн використовує інноваційні технології. Тому їх продукція має міцне покриття, стійке до механічних пошкоджень.

Класифікація таких виробів доволі проста. Так, в залежності від типу покриття, всі фасади з акрилових плит розділені на 2 групи:

 • глянцеві – вони мають блискучі та яскраві кольори із дзеркальним відблиском;
 • матові – вирізняються насиченими відтінками без блиску та віддзеркалення.

В нашій компанії легко замовити фірмові плити для індивідуального виробництва меблів за приємною ціною.

Види акрилових плит від NIEMANN

Цей бренд робить ставку не лишень на якість. Адже для сучасних дизайнерів інтер’єру та виробників меблів напрочуд важлива різноманітність. У нас можна купити акрилові плити із таких серій:

 1. Acrylux Premium X. Це глянцева лінійка із інтенсивним блиском. Товщина акрилового слою може сягати до 1 мм. Тому блиск надзвичайний, а рівень глянцю сягає 85GLE.
 2. Polyglos. Блискуча серія, але глянець досягається методом покриття ламінованого МДФ спеціальною захисною плівкою. Такі вироби прості у догляді та стійкі до появи подряпин.
 3. Polygloss рельєф. Мають аналогічну поверхню, але з імітацією малюнку каміння, цементу чи бронзи.
 4. Pianovo supermat. Це стильні матові панелі з акрилу. Вони дивують нетривіальною палітрою кольорів так високою якістю.
 5. Pianovo Silk. Це неймовірна ідея – яскраве матове покриття із невеличким додаванням 5 Глос глянцю. Таке поєднання робить поверхню більш практичною, та захищає від подряпин чи відбитків пальців.
 6. Premium X Mat. Якісне матове покриття, яке легко порівняти за тактильними відчуттями із неймовірним сатиновим склом. Поверхня стійка до забруднень, вологи та УФ-випромінювання.
 7. Krystall. Це серія преміум класу, створена для вибагливих клієнтів. Вона виробляється за унікальною технологією Zero Edge. В результаті, МДФ акрилові плити мають глибокий колір із глянцевим блиском та непомітні кромки.
 8. Décor. Колекція плит із оригінальними глянцевими та матовими візерунками.

Niemann – новий крок у створенні якісних меблів.

Переваги в деталях

Niemann – популярний бренд із Німеччини. Основним принципами роботи цього виробника є поєднання екологічної чистоти та неперевершеної якості. Тому фірмові акрилові панелі вирізняються надійністю та безпечністю. Також серед переваг бренду варто виділити такі моменти:

 • неперевершений глянець із вражаючою глибиною кольору;
 • ідеальні матові поверхні, за якими просто доглядати;
 • великий асортимент як дизайнерських рішень, так и деревоподібних матеріалів;
 • стійкість до механічних пошкоджень та подряпин;
 • довговічність;
 • відсутність чутливості до хімічних речовин, враховуючи ацетон, лимонну кислоту, бензин, тощо;
 • екологічна чистота;
 • колір не блідніє під дією УФ-випромінення;
 • приємні ціни.

У нас легко замовити акрилові плити Niemann. Відчуйте неперевершену німецьку якість та надійність на дотик!